Menu

  google reklamları

Google Reklamları

google reklamları

Google AdWords Hakkında Tüm Sorular

Bir çok reklamveren AdWords hesabını kendi yönetmeyi tercih eder. Bazı reklamverenler ise, reklam maliyetlerinin düşürülmesi ve bir uzmandan yardım alabilmek için AdWords hesaplarının Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı tarafından yönetilmesini tercih eder. Nefkin alanında uzman ekibiyle iletişime geçtiğiniz noktada, reklam bütçenizi ve ne tür hizmetler almak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, maliyetlerinizi azaltacak, iş yükünüzü hafifletecek, yatırım geri dönüşünüzü artıracak çalışmaları sizin için takip ederiz...
0532 345 95 11

Google Hakkında Tüm Sorularınız İçin Arayın (09:00 18:00 saatleri arası)


Google AdWords Nedir?

Google AdWords ürününüz ya da hizmetiniz için hızlı ve basit bir reklam mecrasıdır. Google AdWords reklamları aracılığıyla reklamlarınız Google'da arama sonuçlarında yayınlanır. Minimum bir aylık ücret ödemenizi gerektirmeyen Google AdWords reklamlarında, kullanıcılar reklamınıza tıkladığında ödeme yaparsınız. Google AdWords reklamlarını başlatmak için başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Kullanıcılar ürün ya da hizmetinizle alakalı olarak seçilen anahtar kelimelerinizle ilgili bir arama yaptığında, Google Arama sonuçları sayfasında reklamınızı görüntüler. Organik arama sonuçlarının üst kısmında görüntülenen sponsorlu bağlantılar işinizle ilgili arama yapan bir kitleye kolayca ulaşmanızı sağlar. Buna ek olarak reklamlarınızı Google Ağı'ndaki Görüntülü Reklam Ağı sitelerinde de yayınlayabilirsiniz. Görüntülü reklam ağı yerleşimlerini seçebilir, içeriğe dayalı hedefleme özelliği ile anahtar kelimelerinizin web sitelerindeki içeriklerle eşleşmesini sağlayabilirsiniz.

Google reklam biçimleri arasından metin reklam, resim reklam veya video reklam seçeneklerini seçebilir, hesabınızdaki raporları inceleyerek reklam performansınızı kolayca gözlemleyebilirsiniz.

Reklamlarımı Kendim mi Yöneteceğim?

Reklam çalışmalarınız, uzman ekibimiz tarafından oluşturulur, size maksimum yararı sağlayacak şekilde yönetilir. Reklam bütçeniz, konumunuz, hizmet vereceğiniz alan gibi bilgileri verdikten sonra reklam verimliliğinizi artıracak optimizasyon çalışmalarını sizin için takip ederiz. İnternet reklamcılığı aracılığıyla maliyetleriniz düşer, iş yükünüz azalır, geri dönüşleriniz artar. Kampanyanız devam ettiği sürece kullanımınıza sunulan yönetim paneli aracılığıyla reklam performansınızı inceleyebilir, dilediğiniz şekilde müdahele edebilirsiniz.

Google AdWords'ün Maliyeti Nedir?

Google AdWords kampanyasını oluşturmadan önce bir çok işletmenin aklına aynı soru gelmektedir; Google AdWords'ün maliyeti nedir?

AdWords kampanyası için bütçenizi oluştururken dikkate almanız gereken bir kaç temel nokta;

Google AdWords reklamları belirlediğiniz bütçenin dışına çıkmaz, her gün ne kadar harcama yapmak istediğinizle ilgili limiti siz belirlersiniz. Minimum harcama zorunluluğu yoktur.

Tıklama başına ne kadar ödeme yapmak istediğinizi siz belirlersiniz.

Yalnızca reklamlarınıza yapılan tıklamalar için ödeme yaparsınız.

Anahtar kelime trafiğini ve maliyet tahminlerini keşfetmek, anahtar kelime seçimlerinde bilinçli tercihler yapmak ve bütçenizi maksimize etmek için Anahtar Kelime Aracını kullanabilirsiniz.

Maliyetlerin yapısını belirleyip kampanyanızı başlattıktan sonra, bütçenizin sınırları içinde hareket etmelisiniz. Bundan sonra, paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için reklam metnini, anahtar kelimeleri, yerleşimleri, kampanya ayarlarını, tıklama başına maliyet (TBM) tekliflerini ve günlük bütçeyi belirlemek üzere istediğiniz zaman hesabınıza erişebilirsiniz.
0532 345 95 11

Google Reklam Vermek İçin Arayın (09:00 18:00 saatleri arası)

Google AdWords Reklamlarım Nerede Görünecek?

Google reklamları, Google arama sonuçlarında ve Google Görüntülü Reklam Ağı'nda görüntülenebilir.

Reklamlarınız, Google arama sonuçlarında, organik arama sonuçlarının en üst ve en alt kısmında görünür.

Google Görüntülü Reklam Ağı 2 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan, AdWords reklamlarınızın görünebileceği bir gruptur. Görüntülü Reklam Ağı ile AdWords reklamlarınızı belirli bir içerik, belirli bir kitle ve belirli bir konuma göre hedefleyebilir, dünya genelindeki internet kullanıcılarının yaklaşık %90'ına ulaşan bu ağa dahil olabilirsiniz.

Ülke ve Şehir Bazında Reklam Verebilir Miyim?

Google AdWords ile reklamlarınız seçtiğiniz coğrafi konumlarda gösterilir. Reklamlarınızı dilediğiniz lokasyondaki doğru müşterilere göstermeye ve işletmenizden çok uzakta bulunan kullanıcılara gösterilmesini kısıtlamaya yardımcı olur. Bu da yatırım getirinizi artırmanızı sağlayabilir.

Google AdWords reklamları İran, Sudan, Suriye, Küba ve Kuzey Kore haricindeki tüm ülkelere ve şehirlere hedeflenebilmektedir.

Etkili Bir Anahtar Kelime Listesi Nasıl Oluşturulur?

Anahtar kelime listenizi oluştururken kendinize şu soruyu sormalısınız: Müşterilerim ürünümü ya da hizmetimi hangi kelimeleri kullanarak aratırdı? Bu sorunun cevabını oluşturan, hedef kitlenizin sizi bulmak için Google'da arayabileceği anahtar kelimelerin bir listesini hazırladıktan sonra bu listeyi farklı yazılmış kelimelerin (ör. nakliyat ve nakliye), kelimelerin çoğul hallerinin, eş anlamlılarının ve yanlış yazımlarının da dahil olduğu kelimelerle genişletin. Anahtar kelime listenizi hazırlarken Anahtar Kelime Türetme Aracı'nı kullanabilirsiniz. Fazla geniş anlamlı anahtar kelimeler çok gösterim ancak az tıklama getirerek performansınızı düşürebileceği için bu kelimeleri elemenizi öneririz.

Tek kelimelik anahtar kelimeler büyük ihtimalle çok genel olacağı için iki veya üç kelimelerik kelime öbekleri kullanın. Araç kiralama hizmetlerinizi tanıtmak için kullanacağınız "araç" kelimesi satılık araç, araç kaskosu, oyuncak araç gibi hizmetinizle alakası olmayan öğeleri arayan kullanıcılara gösterilebilir. Bu durumda araç anahtar kelimesi yerine, anahtar kelimenizi daha belirgin kılacak şekilde kiralık araçlar, araç kiralama, izmir araç kiralama gibi daha ilgili ve açıklayıcı anahtar kelimeler kullanmayı deneyin.

Anahtar kelime listenizi iyileştirmenin bir diğer yolu Raporlarınızı sık sık kontrol etmektir. Raporlar, internet kullanıcılarının reklamınızı bulmak için hangi arama sorgularını kullandığı konusunda sizi bilgilendirecektir. Bu bilgiler doğrultusunda anahtar kelime listenize yenilerini ekleyebilir, durdurabilir veya tekliflerinizi düzenleyebilirsiniz. Anahtar kelime eşleşme seçeneklerini kullanarak geniş, sıralı, tam veya negatif olmak üzere dört farklı anahtar kelime eşleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Belirli bir seçeneği ayarlamazsanız, anahtar kelimeleriniz varsayılan olarak geniş eşlemeli olarak belirlenir.

Anahtar kelime eşleme seçenekleri ile;

Hedef kitlenizi daha alakalı olacak şekilde daraltabilir,

Ürün veya hizmetinizle daha çok ilgilenen kullanıcılara ulaşabilir,

Tıklama başına maliyetinizi azaltabilir,

Yatırım getirinizi artırabilirsiniz
0532 345 95 11

Google Reklamları Arayın (09:00 18:00 saatleri arası)

Maksimum Tıklama Başına Maliyet (MTBM) Nedir?

Maksimum tıklama başına maliyet, reklamınıza yapılan bir tıklama için ödemek istediğiniz en yüksek tutardır. Maksimum tıklama başına maliyet, reklam konumunu etkileyen önemli faktörlerden biridir. Maksimum TBM'nizi artırmak, reklam konumunu yükseltebilir.

Anahtar Kelime Teklifleri Nasıl Belirlenir?

Google AdWords reklam kampanyanızda yer alan her bir anahtar kelimeyi seçerken, reklamınız tıklandığında ne kadar ödeme yapmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Seçeceğiniz anahtar kelime, reklamlarınızın göstereceği performansa bağlı olarak farklı ilk sayfa tekliflerine ve reklam konumlarına sahip olabilir. Tıklama Başına Maliyet belirlenirken, anahtar kelime bazında reklam konumu, ilk sayfa teklifi ve yatırım getirisi gibi unsurlar dikkate alınmalıdır.

Reklamlarım Nasıl Ücretlendirilir?

Tıklama başı maliyet kampanyalarınızda reklamınızı görüntüleyen kullanıcıların her bir tıklaması için, anahtar kelimeye verilen teklif tutarında ödeme yaparsınız. Bu ödeme mevcut reklam bütçenizden karşılanır. Tıklama başı maliyet teklifleri ise reklam yönetim paneli aracılığıyla reklamverenler tarafından kolaylıkla belirlenir.

Reklamlarınızın tıklanmasından ziyade kullanıcıların reklamlarınızı görmesini istiyorsanız, bu durumda Bin Gösterim Başına Maliyet (BGBM) seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Reklamlarınız her gösterildiğinde BGBM teklifi üzerinden ücretlendirme gerçekleşir.

Google AdWords Reklamı Veren Rakiplerimin Verdiği Teklifi Görebilir Miyim?

Adana İkinci El Eşya,Adana İkinci El Eşya Alanlar,Adana İkinci El Eşya Alan Yerler,Adana İkinci El Eşya Alımı Satımı İbo Osman,İkinci El Eşya,Adana İkinci El Eşya Alım Satım,Adana 2.El Eşya Alanlar,Adana 2.El Eşya Alanlar,Adana 2.El Eşya Alan Yerler,Adana Kocavezir İkinci El Mobilya Alanlar,Adana İkinci El Ev Eşyaları Alan Yerler,Adana İkinci El Ev Eşyaları Alanlar,Adana Spotçular Çarşısı,Adana Spot Eşya Alanlar,İkinci El Eşya Adana,Adana İkinci El Koltuk Takımı Alım Satım,Adana İkinci El Koltuk Takımı Alanlar,Adana İkinci El Yatak Odası,Adana İkinci El Yatak Odası Alanlar,Adana İkinci El Yatak Odası Alım Satım,Adana İkinci El Baza Yatak Alım Satım,Adana İkinci El Baza Yatak Alanlar,Adana İkinci El Televizyon Alanlar,Adana İkinci El Baza Yatak,Adana Spot Tv Alanlar,Adana Televizyon Alanlar,Adana İkinci El Televizyon Alım Satım,Adana İkinci El Televizyon,Adana İkinci El Eşya Alım,Adana İkinci El Mobilya Alanlar,Adana İkinci El Mobilya,Adana İkinci El Ev Eşyası Alanlar,Adana İkinci 2.El Eşya,Adana İkinci El Ev Eşyası Alan Yerler,Adana İkinci El Eşya Mobilya Klima Alanlar,Adana Spot İkinci El Lcd Tv Televizyonlar Alım,İkinci El Eşya 2. El Eşya,Adana İkinci El Eşya Alan Yerler Adana İkinci El Eşyacı Spotçu Çarşısı,Adana İbo Osman 2.El Eşya Alanlar İbo Osman 2.El Eşya Alan Yerler,Adanada İkinci El Eşya Alanlar 2.El Eşya Alan Yerler,,Adana İkinci El Eşyamı Nasıl Satarım Eski Eşyamı Kimler Alır,Adana İkinci El Led Tv Alım Satım 2.El Led Tv Alan Yerler Spot Tv Alım,Adana İkinci El Eşyalarımı Satmak İstiyorum İkinci El Eşyalarımı Satıyorum,Adana İkinci El Buzdolabı Alanlar 2.El Buzdolabı Alan Yerler,Adana İkinci El Eşya Satmak İstiyorum Adana Kullanılmış Eşya Alanlar,Adana İkinci El Klima Alan Yerler,,Adana Eski Eşya Alanlar Eski Eşya Alanlar Eski Eşyaları Alan Yerler,Adanada İkinci El Eşya Alan Yerler,Adana Kullanılmış Eşya Alanlar,İkinci El Mobilya Alan Yerler Adana,Adana Eski Eşya Alan Yerler Eşya Alanlar Adana İkinci El Eşya Alımı,Adanada İkinci El Eşya Alanlar,Adana İkinci El Klima Alanlar,İkinci El Led Tv Alınır Adana,Adana İkinci El Eşya Satmak İstiyorum,Adana 2.El Ev Eşyası Eşya Alanlar,İkinci El Mobilya Alanlar Adana,İkinci El Led Tv Alanlar,İkinci El Led Tv Alım Satım Adana,İkinci El Led Tv Alan Yerler Adana,İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Adana,İkinci El Eşya Alım Satım Adana,İkinci El Televizyon,İkinci El Tv Alınır,Kocavezir İkinci El Mobilya Alanlar,Kocavezir İkinci El Mobilya Alanlar,Kocavezir İkinci El Baza Yatak Alım Satım,Kocavezir İkinci El Eşya Alanlar,Kocavezir İkinci El Eşya,Kocavezir İkinci El Yatak Odası Alanlar,Kocavezir 2 El Televizyon Alanlar,Adana Kocavezir Televizyon Alanlar,Adana Kocavezir İkinci El Eşya Alanlar,Adana İkinci El Mobilya Alan Yerler,Kocavezir İkinci El Televizyon Alanlar,Kocavezir İkinci El Televizyon Alım Satım,Kocavezir İkinci El Televizyon,Kocavezir 2. El Televizyon,İbo Osman İkinci El Eşya Alanlar 2.El Eşya Alan Yerler Spot Eşya Alanlar,İbo Osman 2.El Mobilya Alanlar,İbo Osman 2.El Televizyon Alanlar,2.El Televizyon,2.El Eşya Adana,2.El Spot Eşya Adana,2.El Eşya Alım Satım Adana,2.El Eşya Mobilya Adana,2.El Eşya Alanlar İkinci El Eşya Alanlar Spot Eşya Alanlar Adana,2.El Eşya Alan Yerler İkinci El Eşya,2.El Eşya Alanlar İkinci El Eşya Alanlar Adana Spot Eşya,2.El Eşya Alan Yerler Adana İkinci El Eşya Alan Yerler Adana,2.El Eşya Satan Siteler 2.El Eşya Alım Satım Sitesi Adana 2.El Spotçular,ikinci El Elektronik Eşya Alanlar Adana,Adana Kullanılmış Eşya Alanlar Kullanılmış Eşyaları Nereye Verebiliriz,İkinci El Eşya Alım Satım Adana 2.El Eşya Alanlar Adana Spotcular,İkinci El Yatak Odası Koltuk Takımı Köşe Koltuk Takımı Baza Yatak Çekyat,İkinci El Eşya Satan Siteler İkinci El Eşya Alım Satım Sitesi Adana 2.El,İkinci El Eşya Satmak İstiyorum Spot Eşya Alanlar Eski Eşya Alanlar,İkinci El Eşya Alanlar Adana 2.El Eşya Alan Yerler Adana Spot Eşya,İkinci El Eşyalarımı Nereye Satabilirim 2.El Eşyalarımı Nasıl Satabilirim,Adana Yenibaraj İkinci El Eşya Alanlar,İkinci El Eşya Alım Satım İletişim,İkinci El Eşya Alan Yerler,Adana Gürselpaşa Mahellesi İkinci El Eşya Alanlar,Adana Huzurevler Mahellesi İkinci El Eşya Alanlar,Adana Beyazevler Mahellesi İkinci El Eşya Alanlar,Adana Barkal Mahellesi İkinci El Eşya Alanlar,Adana Belediyeevleri Mahellesi İkinci El Eşya Alanlar,Adana Pınar Mahellesi İkinci El Eşya Alanlar,Adana Gazipaşa Mahellesi İkinci El Eşya Alanlar,Adana Cemalpaşa Mahellesi İkinci El Eşya Alanlar,Adana İsmetpaşa Mahellesi İkinci El Eşya Alanlar,Adana Tellidere Mahellesi İkinci El Eşya Alanlar,Adana Yüreğir İkinci El Eşya Alanlar,Adana Ziyapaşa İkinci El Eşya Alanlar,Adana Yüzüncüyıl İkinci El Eşya Alanlar,Adana Reşatbey İkinci El Eşya Alanlar,Adana Kurttepe İkinci El Eşya Alanlar,Adana Mavi Bulvar İkinci El Eşya Alanlar,Adana Barışmanço İkinci El Eşya Alanlar,Adana Yeşiloba İkinci El Eşya Alanlar,Adana Şakirpaşa İkinci El Eşya Alanlar,Adana Ulucami İkinci El Eşya Alanlar,Adana Çukurova İkinci El Eşya Alanlar,Adana Yeşilyurt İkinci El Eşya Alanlar,Adana Yenibey İkinci El Eşya Alanlar,Adana Yeşilevler İkinci El Eşya Alanlar,Adana Toki Evleri İkinci El Eşya Alanlar,Adana Seyhan İkinci El Eşya Alanlar,2000 Evler İkinci El Eşya Alanlar,Mersin İkinci El Eşya Alım Satım,Tarsus İkinci El Eşya Alım Satım,Ceyhan İkinci El Eşya Alım Satım,Seyhan İkinci El Eşya Alım Satım, adana ikinci el eşya,mobilya takımları,adana ikinci el eşya alan yerler,ikinci el eşya alanlar,2.el televizyon,ikinci el eşya,adana 2.el eşya,adana ikinci el eşya,Adana İkinci El Televizyon, Adana 2.El Televizyon,ikinci el televizyon, 2.el televizyon,adana ikinci el mobilya, adana 2.el mobilya, adana ikinci el televizyon alım satım, adana ikinci el televizyon alanlar,İkinci El Mobilya Adana, 2.El Mobilya Adana, Adana İkinci El Mobilya Alım Satım, Adana 2.El Mobilya Alanlar,,Adana İkinci El Televizyon, Adana 2.El Televizyon, İkinci El Televizyon Adana, 2.El Televizyon Adana, Adana İkinci El Televizyon Alım Satım, 2.El Televizyon,Adana İkinci El Mobilya, Adana 2.El Mobilya, İkinci El Mobilya Adana, 2.El Mobilya Adana, Adana İkinci El Mobilya Alım Satım, Adana 2.El Mobilya Alanlar,Adana İkinci El Eşya Alanlar,2.El Eşya Alan Yerler, komple ev eşyası alanlar, spot eski eşya, 2 el eşya alan yerler, ikinci el mobilya, 2 el beyaz eşya, televizyon alanlar,ikinci el eşya alanlar,ikinci el eşya alan yerler,ikinci el ev eşyası alanlar,ikinci el ev eşyası yerler,adana ikinci el eşya alanlar,adanada ikinci el eşya alım satım,adanada ikinci el eşya alan yerler,adanada ikinci el eşya alanlar,ikinci el eşya alan yerler adana,ikinci el ev eşyası alanlar adana,ikinci el ev eşyası yerler adana,adana ikinci el ev eşyası alanlar,adana ikinci el ev eşyası yerler,adana ikinci el eşya alanlar,adana ikinci el eşya alan yerler,2.el ev eşyası yerler,2.el eşya alan yerler,2.el ev eşyası yerler adana, 2.el eşya alanlar adana,2.el ev eşyası yeler,2.el eşya alanlar,ikinci el beyaz eşya alanlar,ikinci el beyaz eşya alan yerler,adana ikinci el beyaz eşya alanlar,adana ikinci el beyaz eşya alan yerler,ikinci el beyaz eşya alanlar adana,ikinci el beyaz eşya alan yerler adana,adana 2.el beyaz eşya alan yerler,2.el beyaz eşya alan yerler,ikinci el mobilya alanlar,ikinci el mobilya alan yerler, 2.el beyaz eşya alanlar,2.el beyaz eşya alan yerler,ikinci el mobilya alanlar adana,adana ikinci el mobilya alanlar,ikinci el mobilya alan yerler adana,adana ikinci el mobilya alan yerler,2.el mobilya alan yerler adana,adana 2.el mobilya alan yerler,2.el mobilya alanlar, 2.el mobilya alan yerler,ikinci el lcd tv alanlar,ikinci el lcd tv alan yerler,ikinci el led tv alanlar,ikinci el ledtv alan yerler,ikinci el lcd tv alanlar adana,ikinci el lcd tv alan yerler adana,ikinci el led tv alanlar adana,ikinci el led tv alan yerler adana,adana ikinci el lcd tv alanlar,adana ikinci el lcd tv alan yerler,adana ikinci el led tv alanlar,adana ikinci el led tv alan yerler,2.el lcd tv alanlar,2.el lcd tv alan yerler,2.el lcd tv alanlar adana,2.el lcd tv alan yerler adana ,adana spot eşya,adana 2 el eşya,adana ikinci el eşya satmak istiyorum,adana ikinci el komple ev eşyası alanlar,adana ikinci el komple ev eşyası alan yerler,adana 2 el komple ev eşyası alanlar,adana 2 el komple ev eşyası alan yerler,adana ikinci el eşya alanlar,adana ikinci el eşya alım satım,adana 2 el eşya alım satım,adana ikinci el eşya pazarı,adana 2 el eşya pazarı,adana ikinci el eşya arayanlar,adana 2 el eşya arayanlar,adana ikinci el eşya satanlar,adana 2 el eşya satanlar,adana ikinci el ev eşyaları alanlar,adana ikinci el ev eşyaları alan yerler,adana 2 el ev eşyaları alanlar,adana 2 el ev eşyaları alan yerler,adana ikinci el eşya spotçular,adana 2 el eşya spotçular,adana ikinci el eşya siteleri,adana 2 el eşya siteleri,,satılık sahibinden ikinci el eşya alan yerler,satılık sahibinden ikinci el eşya alanlar,adana eski ev eşyaları alan yerler,adana eski eşya alanlar,adana eski eşya alan yerler,adana ikinci el koltuk alanlar,adana ikinci el koltuk alan yerler,adana 2 el koltuk alanlar,adana 2 el koltuk alan yerler,adana eski koltuk alanlar,adana eski koltuk alan yerler,adana eski mobilya alanlar,adana eski mobilya alan yerler,adana ikinci el yatak odası alanlar,adana ikinci el yatak odası alan yerler,adana 2 el yatak odası alanlar,adana 2 el yatak odası alan yerler,adana ikinci el baza yatak alanlar,adana ikinci el baza yatak alan yerler,adana 2 el baza yatak alanlar,adana 2 el baza yatak alan yerler,adana ikinci el kanepe alan yerler,adana ikinci el kanepe alanlar,adana 2 el kanepe alan yerler,adanada ikinci el spotçular çarşısı,adana 2 el kanepe alanlar,adana ikinci el çekyat alan yerler,adana 2 el çekyat alan yerler,adana ikinci el çekyat alan,adana 2 el çekyat alanlar,adana ikinci el gardrop alanlar,adana 2 el dolap alan yerler,adana ikinci el dolap alanlar,adana ikinci el televizyon alan yerler,adana 2 el televizyon alan yerler,adana 2 el televizyon alanlar,adana ikinci el eşya alım satım, mobilya, yatak odası, koltuk takımı alan yerler, adana spot 2.el beyaz eşya, televizyon, klima , komple ev eşyası alanlar,adana ikinci el eşya, mobilya, yatak odası, koltuk takımları, baza alanlar, adana 2 el beyaz eşya, klima alan yerler, kocavezir mobilya alan yerler, adana kocavezir ikinci el mobilya fiyatları, ibo osman 2. el eşya alanlar, adana spotçular, 2 el televizyon