Menu

  google reklamları

nefkin web tasarım logo

Nefkin ; “BAŞARI ve TÜKENİŞİ” en uç noktalarda yaşamış insanların bir araya gelmesi ile amatör ruhunu hiçbir zaman kaybetmeyen mükemmelliyet tutsukuyla farklı düşünerek , yaratıcı fikirlerini profesyonel tasarımlara dönüştürmekte uzman internet dünyasının iki fenomen ismi , efsane sitelerin yaratıcısı Serkan Uybaş ve fikir adamı , kodların efendisi Yakup Nefkin tarafından kurulmuştur . İlerleyen yıllarda internet dünyasının altın çocuğu içerdeki adam Belmin Vehabovic'i ekibine katarak büyümeye devam etmiştir .

Nefkin ; 2001 yılından bugüne 360° dijital iletişim hizmeti veren bir ajans. Kurulduğumuz günden bugüne uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih ettik. En büyük kazancımız, işimize duyduğumuz saygı ve tutku… Ve aynı duyguları paylaşan büyük bir aile olduk. Her yıl aldığımız ödüller ve başarılar bizi motive ediyor, tutkumuzu arttırıyor. Ama en büyük ödül, sizin övgü dolu sözleriniz ve memnuniyetiniz.

müşterimizi, iş ortağımız gibi görürüz
Biz ilhamımızı müşterimizden alırız. Düşüncelerini, proje hedeflerini, hayallerini zevkle dinleriz. Çalışmalarımızı, iki ortak gibi, tutkuyla yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, uzmanlığımızı ve enerjimizi ortaya koyarız.